O mnie

Michał Unolt

Z fotografią związany od 15 roku życia – już wtedy, przez kilka lat, regularnie pracował jako fotograf na zlecenie agencji reklamowych, dokumentując wykonanie kampanii billboardowych. Szybkie tempo zdarzeń i ruchliwy kadr porwały go na tyle, że do dziś reportaż jest jego ulubioną dziedziną fotografii, zwłaszcza w odległych, odmiennych kulturowo zakątkach świata. Równie dużo satysfakcji daje mu fotografia sportowa, głównie biegów górskich i rajdów przygodowych. Pod koniec 2013 roku był jednym z kilku fotografów/dziennikarzy z Europy, relacjonujących Mistrzostwa Świata w Adventure Racing na Kostaryce.

Poza fotografią, od kilku lat ściśle związany także z branżą IT, reklamową i Public Relations. Współautor trzech przewodników turystycznych wydanych przez wydawnictwo Bezdroża, współpracuje też z redakcją portalu OutdoorMagazyn.pl. Jego zdjęcia i teksty były publikowane na większości polskich portali o tematyce podróżniczej, górskiej i sportowej oraz w takich magazynach jak National Geographic Traveler, Logo, Bieganie, Ultra, 4outdoor, Góry, portugalski Sport Life czy brytyjski Like The Wind Magazine.

Prywatnie uwielbia podróże, góry, rajdy przygodowe, długodystansowe biegi górskie i dobre jedzenie. Lubi się porządnie zmęczyć. Nie zbliża się do czerwonej herbaty, czekolady z miętą i ciepłego mleka.

Na stałe mieszka i pracuje w Poznaniu.

Nie wie, dlaczego napisał ten tekst w trzeciej osobie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!